دسته بندی ها
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  صدها پیشنهاد

  صدها پیشنهاد تخفیف در انتظار شما است. دایره هر روز تخفیف‌های مختلفی را با توجه به علایق و محل زندگی شما در اختیارتان قرار می دهد. سرویس تمام هوشمند دایره در کنار ارائه تخفیف‌های منحصر به فرد خود، به صورت کاملا خودکار سایت های خرید گروهی گوناگون را جستجو می کند و بهترین گزینه ها را پیش روی شما قرار می دهد. دایره با توجه به تفاوت فضای اینترنت با سایر رسانه ها و تاکید این فضا بر تعامل مخاطب و رسانه بر اساس تعهد در برابر مخاطبانش، سعی دارد تا با آشنا شدن با آن ها گزینه های منحصر به فردی را برای تک تک مخاطبان و به صورت طبقه بندی شده ارسال نماید.

  پیشنهادهای منحصر به فرد برای شما

  کار دشواری نیست، تنها به دایره بگویید که کجا زندگی می کنید و به چه چیزهایی علاقه دارید. باقی مسائل را به دایره بسپارید تا به شما بهترین ها را پیشنهاد کند. در فضای مجازی شنونده و یا خواننده صرف وجود ندارد، فضای اینترنت فضای تعامل است، فضای همراهی و همگامی، فضای مرزهای در هم شکسته، نه پیشرویی وجود دارد نه واپس مانده ای. دایره سعی دارد تا همگامی با شما را بیاموزد و همراه شما مسیر تفریح و لذت را بپیماید.

  زمان، سد آسایش

  یکی از مهمترین موانع تفریح و گام برداشتن به سوی علایق، کمبود زمان است. چگونه می شود از این سد مرتفع عبور کرد؟ چگونه می شود از کنترل زمان خارج شد؟ چگونه می شود افسار زمان را در چنگ گرفت؟ در میان هجوم گزینه ها و انتخاب ها، در میان سردرگمی ای که در مواجهه با آن ها به وجود می آید، دایره با طبقه بندی و دسته بندی تمام گزینه ها به ما کمک می کند تا همانطور که از سد هزینه گذشته ایم از سد زمان نیز عبور کنیم. آسایش و تفریح لازمه ی بقای جامعه ای سالم است و دایره سعی دارد گامی هرچند کوچک در راستای این مهم بر دارد.

  صداقت و شفافیت

  صحبت در مورد صداقت و شفافیت یک ارگان، سازمان و... از سوی خودش گاهی بازخوردی معکوس در ذهن مخاطب ایجاد می کند. ما قصد نداریم تا این صفات را در بوق و کرنا کنیم، تنها از شما می خواهیم که با ما همراه گردید تا متوجه شوید که شعارهای ما، باورهایمان و باورهایمان، عمل ما هستند. ما می توانیم با اطمینان بگوییم که از هیچ تلاشی برای بهبود ارتباطمان با مخاطبان فروگذار نخواهیم کرد.

  آگاهی، هدف یا حاشیه؟

  دایره همانند هر سازمان موفق دیگری سعی دارد تا در کنار ارائه خدمات مشخص، اطلاعات و دست آورد های مربوط به موضوع اصلی خود را در اختیار مخاطبان قرار دهد. تفاوت دایره اما با بسیاری از کمپانی های تولیدی و یا خدماتی، ابتدا موضوعی است که دایره پیرامون آن شکل گرفته است و سپس نحوه و روش کار آن. دایره پدیده ای جدید و بکر را پیش روی جامعه ایرانی گذاشته است، شاید از همین رو است که اعتقادی راسخ به تجربه کردن دارد و یکی از اهدافش تشویق مخاطبان به این امر است. ارتباط کاملا هوشمند با مخاطب به دایره این امکان را می دهد که با رعایت حریم شخصی افراد و تنها تا آنجایی که مخاطب می خواهد، با او آشنا شود. دایره با استفاده از این روش نو سعی دارد تا گامی در راستای ایجاد جامعه ای بردارد که در آن راحت تر و با خیالی آسوده تر می توان از لحظات لذت برد.