دسته بندی ها
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  سوالات متداول کاربران دایره

  نحوه‌ی عضویت در دایره چگونه است؟
  آیا دایره مختص تهرانی‌هاست؟
  نحوه‌ی عضویت در خبرنامه چگونه است؟
  نحوه ارائه محصولات وخدمات به مشتریان از سوی دایره چگونه است ؟
  نحوه ی استفاده از تخفیف‌های مندرج در دایره چگونه است ؟
  تعهّد ومسئولیت دایره در قبال تخفیف‌های درج شده چگونه است ؟
  با توجه به اینکه ارائه دهندگان تخفیف ها ، سایتهای تخفیف و خرید گروهی بوده و دایره تنها نمایش و امکان دسترسی آسان و جامع به خدمات این سایتها را فراهم می آورد ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت و کمیت تخفیف‌های ارائه شده در سایت را بر عهده ندارد.
  چرا باید محل سکونت خود را به دایره اعلام کنم ؟
  دایره برای سهولت دسترسی کاربران محترم به تخفیف‌های نزدیک محل سکونت آنان این امکان را فراهم نموده است که کاربران بتوانند با توجه به منطقه ی سکونت خود به تمامی تخفیف‌های ارائه شده در آن منطقه دسترسی داشته باشند.
  چگونه رمز عبور خود را تغییر دهم؟
  بر روی آدمک سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید ، سپس حساب کاربری را انتخاب نموده و در بخش مربوط به تغییر رمز ، اطلاعات لازم را درج نمایید.
  در صورت فراموش نمودن رمز عبور چه باید کرد؟
  بر روی آدمک سمت چپ بالای صفحه کلیک نموده، دکمه ورود به سایت را انتخاب نمایید و سپس بر روی دکمه ی (رمز خود را فراموش نموده ام) کلیک کنید. پس از ثبت ایمیل ، لینکی به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد که توسط آن امکان استفاده از رمز جدید به شما ارائه میشود.
  چگونه ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه تغییر دهم؟
  ابتدا روی شکل آدمک سمت چپ بالای صفحه کلیک نموده، سپس گزینه ی حساب کاربری من را انتخاب کنید ، در صفحه حساب کاربری من ، بخش مشخصات اصلی، گزینه ی تغییر را انتخاب نموده و آدرس ایمیل جدید خود را درج نمایید.
  تفاوت ایمیل نزدیک شما و مختص شما در چیست ؟
  با عضویت در دایره به طور خودکار ایمیل های فوق برای شما ارسال میگردد. ایمیل های نزدیک شما ،ایمیل هایی هستند که تمامی تخفیف ها را با توجه به آدرس منطقه و محله ای که کاربران به دایره اعلام نموده اند به آنها ارسال مینماید و همچنین کاربران می توانند مطمئن باشند که تمامی تخفیف‌های محله خود را از طریق ایمیل های خود از سوی دایره دریافت می کنند . ایمیل های مختص شما ایمیل هایی هستند که براساس علاقه مندی های تعیین شده در بخش پروفایل من ، از سوی دایره به کاربران پیشنهاد داده می شود . ایمیل های فوق به صورت جداگانه و با عناوین مجزا ارسال میگردند.
  چگونه فقط تخفیف‌های مورد علاقه ام را در ایمیل دریافت کنم ؟
  در بخش ایمیل های من، محتوای خبرنامه را بر اساس علاقه مندی های خود ، تکمیل نمایید در این صورت ارسال محتوای ایمیل ها ، متناسب با انتخاب های شما صورت خواهد پذیرفت.
  تخفیف‌های ویژه شما چیست؟
  اگر در قمسمت پروفایل ، بخش جنسیت ، آدرس و علاقه مندی ها را تکمیل نمایید، در صفحه ی اصلی دایره ، با کلیک بر روی گزینه ی تخفیف‌های ویژه شما ، تمامی تخفیف ها با توجه به اطلاعات و نیز علاقه مندی های شما، یکجا به نمایش گذاشته می شود.
  چگونه میتوانم دریافت خبرنامه را متوقف کنم ؟
  بر روی گزینه ی عدم عضویت در یکی از ایمیل های دریافتی از سوی دایره کلیک کنید سپس در صفحه ی که باز می شود می توانید مشخص نمایید که کدام یک از دسته بندی های ایمیل های ارسالی متوقف گردند.
  چگونه میتوانم در قرعه کشی دایره شرکت کنم ؟
  شما به محض ثبت نام در دایره به لیست افراد واجد شرایط قرعه کشی اضافه میشوید.
  قرعه کشی دایره چه زمانی انجام میشود ؟
  قرعه کشی اول هرماه با توجه به امتیازات کسب شده توسط کاربران انجام میشود ونتیجه آن یک هفته پس از برگزاری قرعه کشی اعلام میگردد.
  چگونه امتیازم را جهت شرکت در قرعه کشی دایره بالا ببرم؟
  در صورت تمایل به اضافه نمودن امتیاز خود می توانید بر روی آیکون قرعه کشی دایره در قسمت بالا سمت راست صفحه ی اصلی دایره کلیک کنید و هرکدام از راه های افزایش امتیاز زیر را انتخاب نمایید: ۱. پروفایل خود را بطور کامل تکمیل نمایید و ۶ امتیاز بگیرید. ۲. ایمیل دوستان خود را به دایره معرفی نمائید و در صورتی که هرکدام از ایمیل های معرفی شده از سوی شما ، در دایره ثبت نام نمایند به شما ۵ امتیاز تعلق خواهد گرفت. نکته : اگر ایمیل های معرفی شده از سوی کاربر نامعتبر و یا موقّت باشند عضویت کاربر در دایره لغو می گردد. ۳. با ثبت نظر و پیشنهاد برای تخفیف‌های ارائه شده در دایره ، ۳ امتیاز کسب می نمایید.
  چرا امتیاز من در قرعه کشی دایره کم شده است؟
  در صورت استفاده از ایمیل های نامعتبر و موقت برای دعوت دوستان خود به دایره امتیاز شما یه صفر کاهش داده می شود و در برخی از موارد اکانت شما نیز حذف می گردد.
  نحوه اعلام نتایج قرعه کشی دایره چگونه است ؟
  بلافاصله پس از انجام قرعه کشی، ایمیلی به برنده ارسال میشود و کاربر این امکان را دارد که تا ۴۸ ساعت پس از ارسال این ایمیل، جهت دریافت جایزه با دایره تماس بگیرد. در غیر این صورت پس از ۴۸ ساعت و عدم برقراری تماس از سوی برنده ، قرعه کشی مجدد انجام شده و برنده ی دیگری انتخاب خواهد شد. پس از برقراری تماس و دریافت اطلاعات کافی ، وی با ذکر نام در صفحه ی قرعه کشی دایره معرفی خواهد شد.
  اضافه و یا حذف کردن آدرس و منطقه در دایره چگونه است؟
  در قسمت پروفایل بر روی علامت مثبت در کنار افزودن آدرس کلیک کنید ، مجدداً آدرس خود را ثبت کرده و در صورت تمایل به حذف آدرس قبلی بر روی دکمه ی حذف مقابل آدرس کلیک نمایید.
  چگونه دایره را به دوستان خود معرفی کنیم ؟
  بر روی لوگوی دایره در بالای صفحه کلیک کنید و سپس دکمه معرفی دوستان به دایره را انتخاب نمائید و ایمیل دوستان خود را ثبت کنید.
  نحوه ارسال پیشنهادها در دایره چگونه است ؟
  انتهای صفحه ی اصلی دایره قسمت تماس با ما را انتخاب نموده و سپس نظرات و پیشنهادهای خود را ثبت نمایید. همچنین می توانید با ارسال ایمیل به آدرس info@dayere.ir یا customers@dayere.ir نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.