دسته بندی ها
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  دایره؛ چگونه؟

  چرخ دایره از چرخش باز نمی‌ایستد.

  دایره یکسره در حال چرخش و جستجو در میان انواع تخفیف‌های ارائه شده است. در این جستجوی خودکار دایره روزانه صدها تخفیف را بررسی می کند و آن ها را به صورت انتخاب شده و مشخص پیش روی هزاران مخاطبانش قرار می دهد. این سیستم تمام هوشمند تحت وب به دایره این امکان را داده است که بر زمان غلبه کند و شرایطی را فراهم نماید تا مخاطبان در کمترین زمان به سراغ مناسب ترین و بهترین گزینه ها بروند.

  چرخ دایره با نیروی مخاطبانش، از چرخش باز نمی‌ایستد.

  دایره همه روزه میزبان هزاران مخاطب است. مخاطبانی که به دایره سر می زنند تا همه تخفیف‌های ارائه شده شهرشان را بررسی کنند و از میان آن ها انتخاب دلخواهشان را انجام دهند. دایره لحظه ای از مخاطبانش غافل نمی شود و همواره سعی می کند بنابر اطلاعاتی که آن ها در اختیارش می گذارند، بهترین گزینه ها را به آن ها معرفی کند. زمانی که دو آشنا به همدیگر اعتماد می کنند و رفت و آمدشان بیشتر می شود، درک عمیق تری از یکدیگر پیدا می کنند، یکدیگر را بهتر می شناسند و رفتارشان را بر اساس این شناخت تنظیم می نمایند. دایره سعی می کند با جلب اعتماد شما رفت و آمدتان را به سایت دایره افزایش دهد و از این طریق همچنان که شما شناخت بیشتری از دایره پیدا می کنید، دایره هم شما را بهتر بشناسد و پیشنهاد های دقیق تری را پیش روی شما بگذارد.

  دایره؛ اصلا چرا؟

  لحظه ی تفکر و انتخاب از ما دریغ شده است. جهان امروز با چنان سرعتی در حال حرکت است که ما صرفا از انتخابی به انتخاب از پیش تعیین شده ی دیگری سوق پیدا می کنیم. انبوه اطلاعات و تبلیغات ارائه شده از طرف رسانه ها و نهاد های مختلف این اجازه را از ما گرفته اند که انتخاب کنیم. بمباران اطلاعات گاهی ما را از انجام هر کاری باز می دارد. احتمالا اگر چاره ای در مقابل این هجمه پیدا نکنیم، خیلی طول نخواهد کشید که انسان ها به حافظه های نرم تبدیل شوند، بی کنش، بی لبخند، بی احساس. انکار پیشرفت و میزان سرعت آن اولین و متاسفانه رایج ترین کاری است که در برابر این هجوم انجام می شود. پشت کردن به هر آنچه هست و گوشه نشینی. دایره سعی دارد گوشه ای از این بار را به دوش بگیرد تا مخاطبانش با انتخاب هایی آگاهانه و با صرف کمترین وقت لحظات آسایش و فراغت بیشتر و با کیفیت تری را تجربه کنند. دایره شما را از مزاحمت انبوه ایمیل ها رها می سازد. ایمیل هایی که معمولا خوانده نشده پاک می شوند و یا بعد از چند بار دریافت، بلاک می شوند تا شما زحمت پاک کردنشان را هم نداشته باشید. کافی است به دایره بگویید که به دنبال چه چیزی می گردید و به چه چیزهایی علاقه دارید. ترجیح می دهید زمان های استراحتتان را در یک رستوران سپری کنید، به استخر بروید و یا به کار های شخصیتان مثل رفتن به آرایشگاه برسید. در کنار این داده ها اگر به دایره در مورد محل کار یا زندگیتان نیز بگویید، انتخاب های در دسترس تری را به شما معرفی خواهد کرد.